Dnes už to bude lítat po jednom. Kdyby bylo na mě, dnes bych vyhodil oba moderátory. Laďku za tu pomstu šíleného kadeřníka, co měla na hlavě a Holíka jen tak. Je to prostě gumák. K jednotlivým soutěžícím:

1. Michal Hudček – skladbu od E.L.O. vystřihl celkem hezky až na ten falzetový refren. Holt vybrat si skladbu, která je založena na vícehlasých vokálech…

2. Gabriela al Dhába – na téhle dívčině mi od počátku něco vadí. Nevím co. Suzi Quatro si pamatuju jako dnes. Basová kytara až u kolen, chraplavý hlas. Ovšem taneční estráda, kterou předvedla Gabriela, se s tím nedala srovnat. Klezla má dnes zřejmě špatný den, opakuje několik stejných vět.

3. Petr Bende – na Olympicu jsem vyrůstal a zbožňoval je do doby, než se mi Petr Janda zhnusil svým učinkováním v estrádách na Nově. Skladba Slzy tvý mámy je nádherná smutná balada. Petr ji pojal poněkud nudně. Můj první tip na vyhazov.

4. Kristýna Peterková – Santa Esmeralda. Co bych zapíral, Kristýna je mi nesympatická a (asi marně) doufám, že vypadne co nejdříve. Ačkoli skladbu neznám v originále, přišlo mi to jako účastnice festivalu Porta 2004.

5. Vlasta Horváth – Gottův Nápoj lásky pojal Horváthovsky, což mi znělo příjemněji, než originál. Líbí se mi jeho výšky.

6. Klára Zaňková – Inu dobrá, stále mi sice připadá jako puclík, ale zpívá čím dál lépe. Donnu Summer vystřihla správně drsně. Klára se bude držet hodně dlouho. Pokud nevyhraje, tipuju ji na finálovou dvojku.

7. Michael Foret – opět zpěv horkým dechem, jak kdosi minule poznamenal. Chvílemi jsem musel jeho hlas v hudbě hledat. Prostě nuda.

8. Míša Nosková – její frázování se mi nelíbí. Můj další tip na vyloučení. Po verdiktu poroty opět vypadala, že to nese těžce. No tak už ji netrapme, což?

9. Ali Amiri – drsnou skladbu Bonie Tyler vystřihl jak v tureckém karaoke baru. Ali ale nevypadne, protože jeho fanynky nepoužívají uši, ale jiné orgány.

10. Filip Jankovič – Po Without love v jeho podání musím zodpovědně prohlásit: „Filipe, ty dnes pudeš!“ Soukup se marně snaží o vtipná přirovnání, ovšem žalostně selhává. Ondro, do Ostravaka máš daleko 🙂

Takže zamícháme osudím a dnes to bude…moment…ještě promíchat…takže pro mě je to Filip Jankovič. No uvidíme za chvíli.

Aktualizováno 23:50
Tak Kristýna to má za sebou. Sbohem a šáteček. Filipe, ale příště už ty!

Předchozí
Kdo vyhraje SuperStar? 1. finálové kolo