V pátek k nám zavítali pražaci. Děti si zařádily, my ostatní si pokecali a zkritizovali všechno možné, počínaje třetím dílem Harryho Pottera v kině a konče naším čerstvě pozvraceným výtahem nějakým dalším prasetem. Ráno po snídaní se vydali o dům dál. My vyrazili po obědě na oslavu neteřiných dvacetin – nedávno jí bylo šest…

Lázně

V neděli dopoledne jsme navštívili tchýni v lázních (mimochodem, uhádne někdo podle obrázku, ve kterých?). Po obědě se děti každých deset minut ptaly, kdy už vyrazíme. Kam? Do Cinestaru na Harryho Pottera. Měli jsme objednané lístky na půl šesté.

Tenhle díl se mi líbil ze všech tří nejvíce. Doufám, že co nejdříve vyjde na DVD, abychom si ho mohli znovu vychutnat v pohodlí domova, kde nás nebudou rušit promítači povinnou patnáctiminutovou přestávkou, dementní mobilisté píšící své nezbytné SMS, pseudodiváci spěchající ihned s prvním řádkem titulků na autobus a znemožňující ostatním sledovat, kdo všechno se na filmu podílel a čuňata, zanechávající na zemi kila popkornu.

Mimochodem, Hermiona je díl od dílu hezčí 😉