Kde koupit nejlevnější iPhone

Ačkoli se u nás iPhone zatím oficiálně neprodává, spousta spokojených uživatelů jej má a vesele z něj telefonuje. Jak je to možné? Inu tak, že si jej buď nechají přivézt někým ze Států za 399 dolarů a tady si jej svépomocí odblokují, případně použijí zkušeností technicky zdatnějších kamarádů, potažmo firem. To má jedno „ale“, protože poslední verze firmware, tedy 1.1.2, zatím nejde softwarově odblokovat tak, aby se z iPhonu dalo i telefonovat (řešitelné za pomocí TurboSim). Takže s trochou šikovnosti máte alespoň trošku dražší iPod Touch s fotoaparátem navíc.

Další možností je koupit za cenu zhruba okolo 13000,- už odblokovaný a dokonce i počeštěný přístroj a to buď od některé z firem, které ho prodávají (namátkou ostravská firma Apple Car, ale i další firmy). Na již zmiňovaném fóru (nutná registrace) se občas objeví inzerát i lehce nad 10000,-, ale to musí mít člověk štěstí.

Pokud ale pro vás peníze nehrajou roli a vidle vám doma slouží k provzdušňování nashromážděné měny, mám pro vás unikátní tip:

Kde koupit nejdražší iPhone

U firmy palmpc.cz si můžete pořídit zaručeně nejdražší iPhone v ČR se zárukou za neuvěřitelnou cenu s těžko uvěřitelnou slevou. Myslel jsem, že je to nějaká stará skladová karta. iPhone zakoupený ve Státech za 399 dolarů (případně od někoho přes aukro.cz), dovezený, nelegálně odblokovaný, se zárukou, za cenu 22500,-. A to ještě můžete být rádi, že jsme vám ho slevili z 29000,-. Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně! Po upřesňujícím dotazu na kontaktu uváděném na stránkách jsem pochopil, že to vážně opravdu myslí…

Když jsem býval kdysi palmistou, firma palmpc.cz pro mě byla vždy synonymem toho nejdražšího zboží, co na trhu bylo k dostání. Tady bych ale řekl, že si někdo dělá sedací část těla.

Jen tak na okraj: iPhone a celá ta mánie okolo něj mě zpočátku rozčilovala. Do té doby, než jsem prožil s tímhle kouskem jeden víkend.