Párkrát jsem si nahrál sobotní Eso na Nově, abych byl takříkajíc v obraze, co teď letí 😉 Musím říct, že mě „humor“ moderátora neoslovil a mnohdy mi i jeho rádobyvtipné hlášky vadí. Tu se naváží do drobounké postavy pozvaného hosta (Iva Frühlingová) větou „…Iva je opravdu holka krev a mlíko…no tak spíše krev…“, jindy si pozve do studia mladinkou holčinu a vysvětluje divákům, že se chystá natáčení pořadu „Opočenský hledá Superstar“. No, vůl jak anděl, jak říkávala moje babička. Minulý týden ale překročil hranici vkusu.

Do studia přišla vítězka třetího kola Superstár, slečna Martina Balogová (dle mého názoru nejlepší zpěvačka z celé čtyřicítky). Když přicházela, představil ji jako „Marthínu Baloghóvu“ se silným romským přízvukem a se svým přiblblým úsměvem. Korunu všemu nasadil tímhle dotazem:
„Martino, ty si s Ústí že? Je pravda, že tvoje matka si v Ústí staví zeď? No…matka…víš…Matiční… hahaha…“. Děvče bylo zjevně zaskočeno a po pěti minutách hovoru odcházelo ze studia asi se stejně trapnými pocity, jako jsem měl já.

Opravdu si tohle vymýšlí sám? Vážně tohle nikdo neschvaluje?

Na anketní otázku položenou v nadpise odpovídám za bé a za cé. A co vy?