Nasrat... jó nasrat...

Nasrat... jó nasrat...

Varování pro útlocitné čtenáře: tento příspěvek obsahuje emotivně laděná slova, proto by jej neměl nikdo číst.

Před pár dny mě zaujal na serveru bazos.cz (ano, už jsem psal, že je to semeniště grázlů, podvodníků a zmetků) inzerát na telefon HTC Titan za poměrně rozumnou cenu, kdy jakási Nikol Holoubková psala o tom, že jej vyhrála na firemní akci a že pro něj nemá využití. Řekl jsem si, že by bylo fajn vydělat na něm nějaký ten peníz koupí a prodejem a tak jsem na inzerát odpověděl. Mezitím inzerát zmizel a tak jsem si řekl, že to asi bude zase nějaký filuta. Jenže pak mi přišla odpověď. Poměrně spisovnou češtinou, která mě na tom hned v počátku zarazila, se v mailu psalo toto:

 2011/11/28  <NikolHoloubkova@seznam.cz>:
Dobrý den, jak se tedy na prodeji domluvíme, má inzerce je aktuální a tudíž nic nebrání naší dohodě. Co se týče stavu, tak jak je již napsáno v inzerci, vše je plně funkční, není to poškrábané, není to poškozené, mám samozřejmě jak fakturu tak i záruční doklad potvrzený v prodejně v ČR. Je to v kompletním balení a nic nechybí. Fotografie u inzerce jsou aktuální a jsou autentické. Co se týče samotného prodeje, tak narovinu říkám že zásilky dobírkou neposílám, takže pokud se jedná o zásilku chci platbu na účet předem. Co se týče osobního prodeje nemám s tím problém, můžu Vám zaslat svou adresu kde bychom mohli obchod uskutečnit. Velmi ráda bych se s Vámi domluvila a budu tedy čekat na Vaši zprávu, jak obchod provedeme. Přeji Vám krásný den a těším se na Váš email.

Nikol.

 

Odepsal jsem tedy, že dobírku, ani platbu předem na účet rozhodně ne a že bych si to případně osobně vyzvedl. Do Blanska to není zase až tak daleko a co dělat o víkendu, že.

Slečna, či paní mi pak poslala adresu s tím, že má čas o víkendu:

Marianín č.p. 19
679 06 Lipovec
okres Blansko
kraj Jihomoravský

to je má adresa, tak setkání jen zde a o víkendu. OK?

 

Napsal jsem tedy poslední mail:

No pokud nabídka a cena pořád platí a nemáte jiného kupce, tak bych přijel zřejmě v sobotu. Ale musím mít jistotu, že nepřijedu z Ostravy a vy mi řeknete, že jste ho před chvílí prodala někomu jinému.

 

Mezitím jsem se dočetl, že si píšu s hledaným podvodníkem Tomášem Rybáříkem z Přerova. Chvilku jsem měl pocit, že trpím Touretteovým syndromem, protože tolik ku…ev, pi…í a ču…ků vyslovených v rychlém sledu za sebou, to nemůže být náhoda. Pak jsem v duchu politoval ty nešťastníky, kteří se nechali ukecat na zaslání peněz předem na účet no a nakonec jsem se v duchu rozloučil s vidinou zisku za případný prodej. Život jde dál a zmetci zůstanou zmetky.

Ještě očekávám mail s omluvou, že o víkendu nemá čas a že tedy pokud mohu poslat peníze na účet, tak ať tak udělám. Nasrat!

Mimochodem, inzerát je v plném znění ještě dnes na serveru Sbazar (pokud by zmizel, tady je kopie).

Pozor na inzeráty se jmény Lenka Zakova, Nikol Holoubková, Patrície Kohoutková, Michal Kurc, Veronika Grohmanová, Alena Matarosová, Ondřej Dubský.

Zdroje: