:-(

🙁

Nový rok nezačal úplně nejlépe. Někde jsem něco chytl, takže jsem strávil zhruba týden v zajetí hnusného kašle. Čímž jsem musel přerušit svůj pravidelný přísun endorfinových breberek do mozku, což mě štve a taky mi to chybí. Momentálně už mám nutkání vyběhnout, protože závislost je závislost. Zároveň mám ale obavy, jestli ještě není brzo. A taky se bojím toho, že uběhnu kilometr a nebudu moct, což mě demotivuje. Ta trojtýdenní pauza se někde musí projevit.


V práci skončila s koncem roku několikaletá smlouva firmě Eurest, díky čemuž si většina strávníků velice hlasitě oddechla, protože řečeno slovy lidového vypravěče „Posledni dobu to nebylo k žrani“. Od nového roku tedy máme stravenky, se kterými můžeme chodit jíst kamkoli nás napadne. Což ale konkrétně pro mě znamenalo přepracovat větší část programu na zpracování stravného, který jsem před pěti lety vytvořil. Byla to dřina, ale pacient žije. Doufám, že to za rok nebudu překopávat znovu.


Co se týče života a vztahů, jde to od sedmi k mínus pěti. Víceméně přetrvává nálada z prosince 2010. Letošní rok bude víc než perný…


Moje starosti na vaše hlavy…