Před pár lety jsem viděl poprvé muzikál Hair od Miloše Formana a byl jsem uchvácen. Ten strhující závěr, jak vyděšený Berger pochoduje v uniformě do letadla za zvuku písně Let the Sunshine In mi zůstal natrvalo vryt do paměti a dodnes, když si na tu scénu vzpomenu, mi přeběhne mráz po zádech. Od té doby jsem viděl Vlasy už mockrát a podle toho ta véháeska taky vypadá (zmuchlaná, přetržená, nekoukatelná). Dokonce jsme to párkrát zkusmo pustili dětem na CD a dopadlo to tak, že je to jeden z jejich oblíbených hudebních kousků na delší cesty autem. Cestou kolem pokojíčku občas zaslechnu „Ven d můn is in d sevn háuz…“ v dětském podání 🙂

V dnešní době DVD by neměl být problém sehnat cokoli na stříbrném disku, ne? Jenže vždycky je nějaké jenže. Ani půjčovny, ani obchody, nic. Prohnal jsem se Googlem a zjistil, že u nás vyšly Vlasy jen na VHS. Na DVD vyšly pouze v zahraničí, sice region 2 ale ne s českými titulky. Hlubším zaguglením jsem našel SUB soubor s českými titulky, ale jaksi mi chybí ten zbytek.

Neválí se doma někomu z vás jedna zapomenutá stříbrná placka, dovezená z ciziny, kterou by ten dobrotinec věnoval na pokusné účely za mírný poplatek? Děkuji předem.