Po snovém zážitku z dnešní noci jsem se rozhodl zřídit rubriku „Divné sny“. Případné čtenáře z řad vykladačů snů prosím o názory.

Takže: byl večer, já jsem zrovna procházel předsíní a zaslechl jsem něco divného na chodbě. Opatrně jsem otevřel a tam byly dvě romky, jedna kousek od našich dveří a druhá u sousedovic a něco tam kutila. Zeptal jsem se, co tam hledají. Ta blíž mě odpověděla, že mi do toho nic není. Oznámil jsem jí, že jdu zavolat policii, zavřel jsem a skutečně jsem to udělal. Na chodbě byl slyšet dusot nohou jak běžely pryč. Z okna jsem viděl, jak utíkají pryč. Policie měla zpoždění, ale nakonec přijela. Jeden z příslušníků se postavil ke vchodu a když se otevřely dveře a vyšla nic netušící sousedka, popadl ji zezadu za krk, nasadil jí pouta, vtlačil do auta a odjeli. Zděšeně jsem zavřel okno.

Zbytek snu jsem měl takový podivný pocit, spíše strach z pomsty těch dvou romek. A taky že jo. Přišel jsem k nějakému hotelu, kde jsem měl dělat nevímco. Vyjel jsem do nějakého patra a po vystoupení z výtahu ke mě zamířil rom (věk tak asi 40 let) s nožem v ruce a šel mi po břichu. Podařilo se mi utéct a pak jsem se probudil a nějakou dobu musel přesvědčovat své podvědomí, že jsem opravdu nezavolal na ty romky policii a nic mi nehrozí.

Nutno dodat, že jsem včera odpoledne poslouchal skvělou cikánskou muziku z filmu Černá kočka, bílý kocour.